O nás

Modelingová agentúra Exynet vznikla v roku 2004. Do roku 2009 sme na trhu pôsobili pod názvom Net-model, kedže agentúra prešla rôznymi zmenami tak sa zmenil aj jej názov na Exynet. Agentúra má za sebou úspešné 3.ročníky súťaže tváre Miss Exynet a tento rok sa kona prvý ročník Československej Miss Exynet.

Sme úspešná modelingová agentúra vyhľadávajúca nové tváre,nové modelky väčšinou zo Slovenskej republiky. Zaisťujeme kompletný sprostredkovatelský servis. Snažíme sa pre naše začínajúce modelky nájsť čo najlepšie uplatnenie a pomáhame im v začiatkoch ich modelingovej kariéry. Naša agentúra si sama vytvára svoje vlastné akcie.Medzi tie najväčšie najúspešnejšie patrí veľká módna prehliadka pre firmu TERRANOVA a LEWIS, ktorá sa konala v Nitre na amfiteátri kde našimi hosťami boli Martina Šindlerová, Samuel Tomeček, Peter Konček, Tomáš Bezdeda, Kmeťoband, Rytmus a iný.

Ak sa chces stať modelkou, fotomodelkou alebo hosteskou a spĺňaš aspoň jedno kritérium tak vyplň prihlášku do agentúry.

  • Modelky: vek od 15 rokov, výška od 168cm, komunikatívnosť, pekný vzhľad, záujem cestovať.
  • Fotomodelka: vek 16 rokov, výška nie je podmienkou, zaujímavý vzhĺad
  • Hosteska: vek 15 rokov, výška nie je podmienkou, komunikatívnosť, flexibilita

Čím sa zaoberáme

Naša agentúra sa zaoberá modelingom, fotomodelingom, hostesingom, módnymi prehliadkami(prípravou modelky/ modela na módnu prehliadku, ako sa pohybovať vo svete modelingu) reklamou, fotením do rôznych časopisov, katalógov, letákov a iných činností. Agentúra si sama vytvára rôzne vlastné módne prehliadky a iné akcie.